Wideo
28 marca 2018

Antek Smykiewicz – program Miasto Aniołów

share
by Holy Mary Team - 0 Comments

Idol nastolatek. Jego pierwsza płyta od razu zyskała status złotej, a hit „Pomimo burz’ osiągnął szczyty komercyjnych list przebojów.  Mówi o sobie ‚dobry łotr’, waleczny do bólu – zwłaszcza, gdy chodzi o miłość. O tym skąd czerpie siłę opowiada w świątecznym odcinku Miasta Aniołów wokalista i autor piosenek – Antek Smykiewicz.

Piąty w kolejce po życie jest wdzięczny rodzicom za to, że odważyli się dać mu dziewięcioro rodzeństwa.

Od dwudziestu dziewięciu lat wędruje na Jasną Górę, pierwszy raz  – niesiony w brzuchu mamy . To wymarzony urlop, gdzie odnajduje Pana Boga w najprostszych rzeczach, które w tym czasie go otaczają. Modli się przed swoimi koncertami a w mediach nie wstydzi się mówić o Bogu.

Wiara jest dla niego jak dobra latarnia, która wskazuje mu jak żyć. Po wielu latach bardzo docenia dar wiary, którą Antkowi przekazali rodzice. Ta łaska jest dla niego solidnym oparciem w życiu.

Mimo wielkich sukcesów, do kariery miał pod górkę. Trud – jak twierdzi – utwierdził go w celu i pomógł delektować się wygraną. Najbardziej docenia ten singiel, który napisał przeżywając noc swojego życia. Śpiewa o tym jak kochać prawdziwie, dając to, co chcesz otrzymać. Najważniejsze dla niego, to by nie zgubić siebie i porusza to w świątecznym nagraniu „Na nowo”: „Chrystus znów narodzi się, stopi w sercach naszych śnieg, da wspomnienie tych co zabrał czas…”.

Zapraszamy do obejrzenia kolejnego inspirującego wywiadu w programie Miasto Aniołów wyprodukowanego przez ewangelizacyjną Fundację Holy Mary Team.

 

Holy Mary Team

70 posts | 99596 comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UA-57003851-1