Idea Holy Mary Team

Idea Holy Mary Team

Holy Mary Team to nowy maryjny projekt ewangelizacyjny. Idea narodziła się w 2010 roku na bazie orędzi maryjnych, a po 4 latach rozeznania 21 listopada 2014 roku – Holy Mary Team rozpoczyna działalność ewangelizacyjną.

Inspiracją do założenia nowej społeczności maryjnej było wezwanie Maryi do przemiany życia, nawrócenia i przyjęcia nowego życia, jakie jest w Jezusie Chrystusie – prawdziwej Miłości. Holy Mary Team swoje działania planuje realizować przede wszystkim w Internecie, poprzez media społecznościowe.

Miłość i troska Maryi o zbawienie człowieka jest dla nas konkretnym wezwaniem, aby Ją wspierać i docierać do ludzi na różne sposoby. Współczesne czasy wymagają intensyfikacji działań głoszenia Ewangelii.

Idea i wizja naszej działalności zakłada wykorzystanie najnowszych kanałów komunikacji w przestrzeni wirtualnej. Chcemy, aby Dobra Nowina dotarła na nowo do wielu ludzi.

Jesteśmy Drużyną Maryi! Świecka wspólnota młodych ludzi, powołana do ewangelizacji w Internecie. Na wzór Maryi ma służyć Bogu i Kościołowi Świętemu.

Nasze motto – „Przez Maryję do Jezusa”.

UA-57003851-1