jak działamy ?

jak działamy ?

Odważnie!

Dzielimy się radością! Modlimy się, kreujemy działania tak, by dotrzeć do ludzkiego serca. Chcemy sprawić, by ono drgnęło.

Przestrzenią naszej aktywności jest internet i media społecznościowe. Znajdziesz nas na portalach społecznościowych, stronie internetowej, youtubie, serwisach informacyjnych. Systematycznie organizujemy kampanie oraz akcje ewangelizacyjne, które będą zaskakiwać i pobudzać! Działamy, aby na nowo odkrywać radość życia!

Tworzymy filmy, spoty, nagrania i klipy muzyczne, a także vlogi i inne materiały ewangelizacyjne w nowym formacie. Staramy się pokazać wszędzie. Bo wszędzie warto głosić Ewangelię!

Posiadamy własny kanał HMT na Youtubie z autorskimi spotami i materiałami ewangelizacyjnymi. Znajdziesz nas na Facebooku, Google+, a także na Instagramie. Jednak źródłem wszelkich informacji jest strona, na którą właśnie trafiłeś!

Mówimy twórczo. Piszemy inspirująco. Działamy kreatywnie. Pokazujemy naszą radość życia, której źródłem jest Eucharystia. Potrafimy zaskoczyć, poruszyć, wzbudzić refleksję. Chcemy także w Tobie zapalić iskierkę… byś w przyszłości z Maryją rozniecił wielki ogień miłości!

Nasza działalność ma jeden główny cel: zaprosić Cię na żywe spotkanie z Chrystusem w Eucharystii, która wszystko przemienia.

Jesteśmy teamem Maryi, który wyrusza w DROGĘ.

Trzeba czasem odważyć się pójść także w tym kierunku, w którym dotąd jeszcze nikt nie poszedł..”

Święty Jan Paweł II

UA-57003851-1