NASZA misja

NASZA misja

Naszą misją jest głosić radość Ewangelii! Duże wyzwanie przed nami, ale ufamy Jezusowi! Dzisiejsze czasy przynoszą dużo niepewności, niepokoju, trudności i wiele przeciwności każdego dnia. To wszystko można zmieniać!

Chcemy pobudzać serca, inspirować do przemiany oraz głoszenie PRAWDY! Działamy tak, by każdy spojrzał w głąb siebie i na nowo zobaczył… życie. Chcemy pokazać to prawdziwe ŻYCIE. Chcemy wstrząsnąć, zaskoczyć oraz twórczo pobudzić do działania.

Pragniemy docierać do tych katolików, którzy w różnych sytuacjach odrzucają Jezusa lub w sposób letni przeżywają swoją wiarę. Chcemy dotrzeć do młodego i średniego pokolenia, dając świadectwo i inspirując do przemiany.

Dajemy świadectwo i głosimy, że można obrać konkretną DROGĘ i mocno się jej trzymać. Podejmowanie wyzwań nie jest łatwe… Wiemy to. Ale wiemy również, że WARTO! Warto kroczyć drogą PRAWDY na spotkanie z Eucharystią, która daje nowe życie.

Pragniemy przedstawić piękno Ewangelii! Chcemy dotrzeć na nowo do wielu! Dokładnie tam, gdzie są.

A jak trzeba będzie to zrobimy RABAN!

Boży RABAN.

Ci, którzy nie wyruszają w drogę, aby nie popełnić błędu, popełniają błąd jeszcze poważniejszy.” Papież Franciszek, homilia, 8 maja 2013

UA-57003851-1