Premiera
15 października 2017

Premiera radiowa Jesus is Life

share
by Holy Mary Team - 0 Comments
Premiera radiowa Jesus is Life

Drodzy!

Przychodzi taki czas kiedy można powiedzieć: jesteśmy gotowi! Kilka lat modlitwy, kilka miesięcy przygotowań produkcyjnych w zakresie muzycznym i filmowym.  Z wielką radością możemy podzielić się tą wspaniałą wiadomością, że JESTEŚMY GOTOWI! Przygotowaliśmy projekt w postaci utworu i teledysku, który jest dedykowany całemu światu! Nie ograniczamy się tylko do Polski, ale wychodzimy z Dobrą Nowiną na cały świat! To Jezus jest Życiem! Jesus is Life! Słuchajcie „Jesus is Life” a znajdziecie:)

Już jutro 16 października na antenie Programu Pierwszego Polskiego Radia w programie Muzyczna Jedynka o godz. 14:10 odbędzie się PREMIERA utworu „Jesus is Life”.  Bądźcie razem z nami o tej godzinie:)

Link:    http://www.polskieradio.pl/7,Jedynka

Projekt nazwaliśmy Holy Poject ponieważ zmierzamy do świętości. Utwór zaśpiewała Marta Ławska – zrobiła to najpiękniej na świecie! Muzykę skomponował i wykonał Piotr Nowak a najlepszy tekst na świecie napisała Małgosia Hutek.

Jako Fundacja Holy Mary Team zajęliśmy się produkcją muzyczną, filmową, organizacyjną i promocyjną.

Premiera teledysku już 18 października na naszej stronie www, naszym kanale YouTube, profilu facebook.com/holymaryteam, u naszych patronów na portalach: aleteia.pl, deon.pl, gosc.pl a także na wielu serwisach, portalach katolickich  i stacji radiowych w Polsce.

Jesus is Life! / Jezus jest Życiem!

 

Holy Mary Team

70 posts | 14279 comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UA-57003851-1