Wspieraj nas
14 września 2017

Wesprzyj nasz projekt „Jezus jest Życiem”

share
by Holy Mary Team - 0 Comments
Wesprzyj nasz projekt „Jezus jest Życiem”

Drodzy Przyjaciele!

Dziękujemy, że jesteście z nami i PROSIMY O CHWILĘ UWAGI   :)

Po zrealizowaniu sześciu projektów ewangelizacyjnych w ostatnich miesiącach realizujemy aktualnie ten  JEDYNY, WYJĄTKOWY i … NAJWIĘKSZY w naszej dotychczasowej działalności. „Jezus jest Życiem” to nasz nowy projekt, z którym zamierzamy wyjść na cały świat! Tak -na cały świat!:)

„Jezus jest Życiem” (org.”Jesus is Life”),  to projekt muzyczno-filmowy, łączący profesjonalny ewangelizacyjny utwór muzyczny z bardzo dobrej jakości teledyskiem. Jako Fundacja Holy Mary Team jesteśmy producentem tego wyjątkowego ewangelizacyjnego projektu: nagrania i teledysku. Zaprosiliśmy do współpracy wspaniałych i bożych muzyków do skomponowania utworu. Stworzyliśmy także świetny boży zespół filmowy aby zrealizować jak najlepszy możliwie teledysk.

Zaskoczymy! Zaskoczymy dźwiękiem, słowami, wokalem i atrakcyjnym teledyskiem! A co najważniejsze, chcemy w ten sposób wyrazić swoją miłość do Jezusa i przekazać to całemu światu. Chcemy zachęcić i zainspirować wielu ludzi w Polsce i na świecie aby pokochali Jezusa i dowiedzieli się komu warto zaufać. Słowa utworu inspirują i pociągają, aby przyjść do Jezusa, brzmienie nagrania zachęca do uwielbienia Pana a teledysk… Teledysk pokaże, że Jezus jest zawsze z nami!:) Utwór zostanie wykonany w języku angielskim i dlatego będziemy mogli promować go wraz z teledyskiem na całym świecie.

Utwór wraz z teledyskiem będzie promowany w kilku krajach na świecie w których mieszkają katolicy i chrześcijanie jak np. USA, Hiszpania, Włochy, Francja, Niemcy, Wielka Brytania, Portugalia, Brazylia, Meksyk, Filipiny, Korea Płd. Utwór i teledysk będzie promowany poprzez współpracę z portalami i serwisami katolickimi w tych krajach.

Kochani! Serdeczna prośba. Utwór już powstał a aktualnie jesteśmy w trakcie produkcji teledysku, który nagramy pod koniec sierpnia i na początku września. Premierę teledysku „Jesus is Life” planujemy na początku października.

Aby zrealizować projekt na bardzo dobrym poziomie (aby nie było wstydu, że katolicy tylko „lipę” robią), potrzebujemy zebrać na ten cel określoną kwotę aby pokryć koszty produkcji i organizacji całego projektu „Jesus is Life”.

Wierzymy bardzo, że dzięki temu projektowi „Jesus is Life” wielu ludzi w Polsce i na świecie zaprosi do swojego życia Pana Jezusa i powróci na łono Kościoła Katolickiego do Eucharystii – źródła naszego życia.

Koszt produkcji nagrania wynosi ok. 9 tys. zł a koszt produkcji świetnego i profesjonalnego teledysku , to kwota 35 tys. zł.

Do tej pory mogliśmy liczyć na wsparcie naszych Darczyńców, którym bardzo zależy, abyśmy ewangelizowali nowocześnie i z pomysłem. Na pewno i teraz pomogą nam, ale kwota, którą zbieramy jest dużo wyższa niż dotychczas.

Dlatego prosimy o wsparcie finansowe . Ten projekt dedykowany jest szczególnie dla ludzi młodych aby mogli poznać Jezusa i przyjąć Go do swojego życia. Projekt planujemy promować w Polsce i w kilku krajach na świecie.    

Będziemy niezwykle wdzięczni za każde wsparcie finansowe i modlitewne w tej intencji. Bóg zapłać! :)

 

Fundacja Holy Mary Team

ul. Świeradowska 47, 03-662 Warszawa

Nr konta: 16 1240 1112 1111 0010 6904 7780

Tytuł wpłaty: cele statutowe – projekt „Jezus jest Życiem”

 

Więcej informacji:

TEL.  + 48 533 199 870 ,  E-mail: piotr.hmt@gmail.com

Holy Mary Team

66 posts | 8595 comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UA-57003851-1